| Horodniceanu_Cristina_1977 a întrebat:

Buna
Eu am făcut muzica si am visat ca a inceput scoala,m-am dus in ultima banca a clasei fara sa vorbesc cu nimeni si singurul care m-a băgat in seama a fost baiatul pe care il plac si ne-am petrecut toata ziua împreună si nici nu am făcut ore. Apoi, trebuia sa cant nu stiu unde in fata scolii si mi se pare ca era si el in public.Ce inseamna?

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Cantatul in vis simbolizeaza bucurie. E si o modalitate de a exprima emotiile tale. Poate simti nevoia sa-i spui ca-l placi sau altceva.

Daca baiatul e crush-ul tau si da semne ca te place treci la actiune. happy

| viperra a răspuns:

Inseamna ca chiar il placi pe baiatul ala si chiar iti place muzica, probabil astea 2 lucruri au fost ultimele 2 lucruri la care te-ai gandit inainte sa te culci sau pe parcursul zilei si de aceea le-ai visat.winking

| Horodniceanu_Cristina_1977 explică:

Nu m-am gandit la el in ziua acea sau in ultima perioadă.Nu l-am mai vazut de câteva luni.