| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Am 166-167 cm inaltime si ma simt oarecum ciudat. Sunt prea inalta? Mama are 170cm iar tata 186 cm. O sa cresc mai mult de 1, 70? Vad peste tot numai fete de 150-160 si ma simt foarte ciudat. Mi-as dori sa fiu atat de mica. Peste tot baieti ce spun "fetele scunde sunt foarte dragute "si ma simt ca o conserva

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Si eu sunt la fel de inalta ca tine.
Dar mă simt bine in pielea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pleca urechile la toate tâmpeniile, lasă-i să vorbească. Eu sunt foarte mică la înălțime, mai precis sunt minionă (în jur de 1.55) și mi-ar fi plăcut să am 1.65. Dar, stai liniștită... îți vei găsi un iubit înalt și dacă nu va fi foarte înalt, asta e! Important e să fii sănătoasă

| DeathOfDreams a răspuns:

Te înțeleg.
Mama are în jur de 1.58, tata 1.75, sor'mea 1, 63, fetele tot pe acolo și apoi vin eu, cu 1.70

Dar în ciuda tuturor circumstanțelor, m-am obișnuit cu ideea că eu sunt mai înaltă și am început să profit de asta.
Gândește-te la toate minunățiile alea la care băieții le spun că-s cele mai drăguțe, tu le poți băga sub radical.

Bine, glumesc, ideea e că ador să fiu înaltă.
Devine aiurea doar atunci când porți tocuri. Nu că aș purta, dar tot aiurea rămâne.
Profită.smug