| dyenutza01 a întrebat:

Sunt prea inalta! Am 13 ani neimpliniti( ii fac in noiembrie) si am 1.70straight face pana la 18 ani, cine stie cat mai cresc... In fiecare an cresc 6-7 cmstraight facestraight face cred ca m o problemacrying ma simt ciudat cand stau cu prietenii, sunt mai inalta decat fetele si ii depasesc si pe baieti, doar cativa sunt de aceeasi inaltime cu mine... ce credeti?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Potoleste-te. Inaltimea nu e direct proportionala cu timpul, daca anul asta ai crescut 6-7 cm, nu inseamna ca si anul viitor vei creste la fel, ba chiar poti stagna deodata. Si-nca un secret: baietii adora fetele inalte! Fetele sunt complexate de inaltime, fiindca sunt prea mici. Asa ca fii fericita domnisoara.winking

| Cherry56 a răspuns:

Mai cresti mult in inaltime maxim 2 ani de cand ti-a venit ciclu, deci stai linistita, fiecare ne dezvoltam in mod diferit asa ca peste cativa ani nu te vei mai simti ciudat ca inaltimea ta in compania persoanelor de varsta tawinking si sa stii ca fetele inalta sunt la moda (eu am 1, 74 si toata lumea ma invidiaza smug)

| freehugs a răspuns:

Stai linistita ai sa stagnezi pe la 14-15 ani
posibil sa mai cresti cativa cm pana la vreo 20 happy
e normal sa fii inalta daca ai parintii inalti, sau unul din ei

| Nirvana a răspuns:

Cred ca te invidiez.

| mhg a răspuns:

Hey! Nu ai nici o problemă, adică şi eu am aproape 1. 75 şi la 15 ani, dar am înălţimea aceasta de mai bine de un an şi se pare că nu am mai crescut de atunci.

| Element25 a răspuns:

Si eu sunt inalta si am 13.
si ce daca?laughing
Ai vazut tu vreodata un foto medel scund?smug

| Alex >D a răspuns:

Nu e nici o problema cu tine, faptul ca restul sunt mici... asta e. Chill, nu esti exagerat de inalta.

| ladybird a răspuns:

Eu cred ca aceasta este conformatia ta si ca nu este nimic in neregula. Mule fete ar vrea sa fie inalte deci nu trebuie sa ti se para ceva iesit din comun ci din contrabatting eyelashes

| bibi99p3ty a răspuns:

Eu am 11 ani si am 1.50.deci nici o grija

| ramona420134 a răspuns:

Eu cred ca nu vei mai creste mult pentru ca pana la 18 ani u poti sa nu mai cresti si sa ramai pe loc dar la 13 ani 1. 70 eu stiu esti cam inalta dar dc nu vb si cu parintii tai despre asta sa te duci la un medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti asa inalta... si eu am 13 ani si 1.65...nu-ti face griji o sa cresti numai pana la o anumita varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te crede ciudata e normal