| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am aproape 17 ani, 1.70 inaltime si vreo 58 de kg...e ok? Nu ar trebui sa mai slabesc putin?

Răspuns Câştigător
| scumpikxa a răspuns:

Esti ok. Nu esti gen "scandura" nici nu esti prea inalta. Pari ok. Daca te deranjeaza ceva la cum arati poti sa slabesti da' sa nu ramai cu mai putin de 55 de kg. Nici sa te ingrasi nu e indicat, nu mai mult de 60 de kg. Cum am spus, daca CHIAR vrei poti slabi pana la 55 dar eu una ti-as sugera sa ramai asa cum esti.
Apropo, in poza ta de profil TPU, tu esti?

| JustRoxanne a răspuns (pentru scumpikxa):

Pai, ma deranjeaza faptul ca am un pic de burticahee hee de aceea o sa incerc sa mai slabesc putin happy Nu sunt eu in poza, dar o sa pun o poza cu mine in curand :* si apropo, mersi de raspuns big grin

9 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Nu.

| altrix a răspuns:

Si unde stai?laughing

| JustRoxanne a răspuns (pentru altrix):

In judetul Arad. De ce? big grin

| altrix a răspuns (pentru JustRoxanne):

De ce asa departeee?crying laughing

| JustRoxanne a răspuns (pentru altrix):

Soarta tongue

| leftside a răspuns:

Ce intrebari pe aici laughing

| Turok90 a răspuns:

Din ce spui tu arati foarte bine. Nu ai de ce să mai slăbești.

| JustHahaa a răspuns:

E foarte bine, daca vrei poti sami lasi id-ul! laughing (glumesc:*)