| VaniLLaDeeJay a întrebat:

Hey! Am cativa amici care sunt satanisti. Cica au facut si eu ritualuri si chiar au mers. ma rog cica se inchideau si se deschideau usile la lift. becul. apoi au vrut sa deschida o masina. si tipul care a facut ritualul a spus "ce misto ar fi sa fie deschisa si sa aiba niste chei prin ea" si masina era deschisa. si avea cheia de rezerva in torpedo. altul mi-a spus ca e la un fel de grupare. si ca ei fac tot felul de vraji. ca i`ar fi facut la o fata vraja "iubeste-ma sau mori" si aia si-a taiat venele. acum nu stiu. nu vreau sa intru in secte din astea. dar asa un ritual pentru. sa fac rost de lucruri sau chestii din astea nu ar strica. si asa nu prea trec eu pe la biserica. nu ma astept sa gasesc satanisti pe TPU dar merita incercat.

6 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Ee da nici nu exista asa cevalaughing) aia sa se dea si ei smecheri

stai cuminte acolowinking

| Loredana_4143 a răspuns:

laughing si tu ii crezi p aia?laughingeu nu prea cred asa ceva

| ArcAnna a răspuns:

In ritualurile adevarate e altfel.de entitatile acela risti sa numai scapi dar tu crezi prostii care isi bat joc de tine...cred ca doar radeau de tine

| mirunix a răspuns:

happy eu cred ca ei faceau misto de tine. nu prea cred in lucruri din-astea si nu vad de ce ai vrea sa faci "vraji" laughing nici eu nu prea trec pe la biserica, dar asta nu inseamna ca sunt satanista. eu zis sa incerci sa inveti a face alte lucruri, nu "ritualuri satanice". happy

| EnjoiProSkater a răspuns:

Daca aia sunt satanisti insemna ca eu m-am aruncat din avion in pacific rolling on the floor prietene aia doar te minteau sa te faci tu satanist rolling on the floor nu te lua dup iei nu fi prost(far` suparare)

| Dєєค a răspuns:

Sincer si eu cred ca fac misto de tine si te mint ca sa se dea mari. Daca gandim logic, daca chiar ar exista asemenea vraji sa zici ca iti doresti cheile de la nu stiu ce masina si chiar ar merge, nu ar fi ei singurii care le-ar stii, s-ar afla si toata lumea cu cateva vraji gata ar avea ce isi doresc. Daca totusi crezi ca ei nu te mint, spune`le sa iti faca o demonstratie ca sa te convingi singurhappy succes