| jojobg a întrebat:

Hey! Am cont VIP pe Imvu si am intrat la Join Creator Program si de acolo am vrut sa creez haine insa in programul Imvu nu imi apare casuta de Create. Ce pot sa fac?straight face
dau fundahappy

8 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Nu stiu big grin nu sunt vip in locul tau as intrebaprietenii din joc cei care sunt vip big grin

mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca ai intrat in Join Creator? mai intra o data si inscriete acolo sus pe Account si cauta jos in dreapta Join Creator Program...si o sa iti apara Create in aplicatiehappy sper sa te ajut

| narcisa_8097 a răspuns:

Nuh imi pare rau

| d4ny3l a răspuns:

Stiu eu! Trebuie mai intai sa intri pe imvu.com si la "join creator" si la "let's start" sau ceva in genu apoi intri in imvu si iti va apareahappy

| Adeon a răspuns:

Dai click la create --> creator center - http://www.imvu.com/creators/ Get started now - apoi iti apare siteul [ http://www.imvu.com/catalog/web_nda.php ] dai de jos bifezi I have read and understand the IMVU Developer non-disclosure agreement and Terms of Service ] si apoi dai [ click to sign this agreement ] Succes! :o3 [ poti sa creezi ]

| MihaielaMik a răspuns:

Stiu cum se face pentru ca si eu sunt Vip si Creatoare tongue daca ai Casuta De Create si nu-ti apare nimic, trebuie sa activezi de la My Account, sa iti faci un cont si sa-ti dea anumite persoane chat ca sa iti apara, trebuie sa tastezi aiurea, apoi ceri la un Vip... of mai multe waiting, daca vrei iti fac eu si nu fur pentru ca AM SI EU UN CONT! _________. M-AM SATURAT SA ZICA LUMEA CA UNII FURA straight face. Daca vrei sa te ajut BINE! E-mailul meu: m-elysa01@yahoo.com,daca vrei sa creezi lasa-mi mesaj cu contul tau pe yahoo si dupa sterg mesajul. Daca vrei si ai incredere, dupa ce te fac dai funda daca vrei :* puppy dog eyes

| SilvaHot a răspuns:

Pey.shy eu nu am stiut cum sa ma fac vip.shy m-au ajutat unii prieteni de pe IMVU si m-am facut vip pe gratis deci intreaba lumea din joc...