| Alllllexandra a întrebat:

Hey, am cumparat pliculete cu pudra de argila, 20 de grame un pliculet. Sa pun unul intreg la fiecare aplicare? Sau e prea mult?

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu-ti recomand sa pui o anumita cantitate, vezi sa fie o crema destul de groasa. Pune exact cat trebuie ca acea crema sa fie groasa. Mai bine mai groasa decat apoasa.

| Sorinaaa97 a răspuns:

Vezi cat ti se potriveste si in functie de cum iti place tie cum iti sta poti pune un intreg pliculet sau doar putin din pliculet. Asta e parerea mea