| PowerpuffMe a întrebat:

Hey! Am fost invitata la majoratul unui tip pe care nu l-am mai vazut de vreo 3 ani si nu stiu cat de inalt e acum si nici ce masura poarta nu vrea sa-mi spuna si habar n-am ce sa-i cumpar... HELP! :3

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi:
- o cana cu o poezie de prietenie sau na o cana ca si ceva sibmolic
-un ursulet mic de plus laughing
- un tablou cu voi 2.
Cam atatea ar fi thinking
Fundita?
O zi frumoasa!

| PowerpuffMe explică (pentru Lariiiiiiii):

Dar are 18 ani! laughing nu pot sa-i iau un ursulet si nici o cana! sad

| Lariiiiiiii a răspuns (pentru PowerpuffMe):

I-ai putea face un tablou cu el, iti alegi o poza cu el apoi mergi la o firma de prin zona care iti descarca poza pe o anumita hartie cum ar venii dupa aceea o duci sa puie o rama pe ea sunt sigura ca asta i-ar placea thinking

| TheRealDaniel a răspuns:

Ceva personalizat, un tricou cu numele lui sau mai bine cu o poza de a lui sau cu voi doi.