| didiii901 a întrebat:

Hey
am multe puncte negree pe nas am si cosuri dar mai putine ce sa fac sa scap de punctele negre dar si de cosuri?
Cele mai multe solutii folositoare FUNDA!

2 răspunsuri:
| AllePuffu a răspuns:

Pentru a scapa de punctele negre te poti duce la un salon sa ti le scoata, vorbesti acolo cu cineva care se pricepe. Iar pentru cosuri poti folosi solutia AKNESOL, este foarte buna, il folosesc si eu si ma dau in fiecare zi, dimineata si seara.:*

| Dulcika50 a răspuns:

Pai,si eu am fost in aceiasi situatie ca tine si am inceput sa folosesc crema antiacneica cu argila si propolis de la VIVANATURA si e foarte buna... sper ca ti-am fost de folos happy