| Bayb a întrebat:

Hey. Am nevoie de ajutor din partea voastra. Totul a inceput asa. Eram cu un baiat Y, iar o fata mi-a aranjat o intalnire cu un alt baiat despre care se spunea ca e frumos. Si eu i-am spus atunci lui Y despre " intalnirea " aia. Dar el s-a suparat si ne-am despartit. La telefon prietenei mele ii zice ca vrea sa se impace cu mine dar mie pe mess nu imi zice nimic. Deci ce sa fac ca sa ma impac cu el? Funda.batting eyelashes

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai daca voi nu ati discutat despre o posibila impacare thinking

| Bayb explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Ba da am vorbit cu el despre asta dar de fiecare data ori schimba subiectu ori zice ca are treaba sau nu are timp.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Bayb):

Dar el cum se comporta inainte cu tine? Ce fel de baiat e? Mai smecheras?

| AndyLavy a răspuns:

Sa nu te mai intalnesti cu altii in timp ce ai o relatie. Cum ai vrea ca ala sa se impace cu tine cand tu ai iesit cu altul? sa il lasi in pace sa iti gaseasca una care chiar sa tina la el, aia ar trebui sa faci!

| RalucaIoana17 a răspuns:

Fixati o intalnire! Nu lasa un alt baiat sa va desparta, normal, prietenul tau fiind gelos. Explica-i ca tu il iubesti, si ca nu e nimic intre tine si el! Daca intr-adevar tine la tine, va avea incredere...lasa,va fi totul bine!:*

| nnosferatull a răspuns:

Daca chiar tii la el incearca sa te inarmezi cu multa vrajeala la telefon. zici si tu. eu chiar tin la tine. nu vreau sa ma despart de tine. a fost o greseala din partea mea. da. se mai intampla. chestii din astea. eu acum nu va stiu povestea laughing ca iti construiam eu o conversatie

| Bayb explică (pentru nnosferatull):

Si imi spui si mie ce gasesti amuzant raised eyebrows. Deci nu am nevoie de comentarii proaste care sa fie in bataie de joc. happy