| madymadd a întrebat:

Hey am nevoie de niste idei legate de un eseu la engleza pe tema "A house is made of walls and beams.A home is built with love and dreams"

Mersi

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poti scrie ca o casa e construita din lemne, peton etc etclaughing si oricat ar fi de bine zidita nu va sta niciodata in picioare daca nu are dragoste.Nu doar materielele si oameni care o construiesc e nevoie e nevoie si de iubire. Sper ca te-am ajutat.Bafta