| deea98 a întrebat:

Hey! Am o intrebare asa, de curiozitate. Pentru cei care au primit raspunsuri la intrebarile lor din partea mea, sau pentru cei care se vor uita la raspunsurile date de mine, ce varsta credeti ca am? Am vazut o intrebare care m-a deranjat si de aceea vreau sa fac un experiment. O sa va spun despre ce e vorba dupa ce consider ca nu va mai raspunde cam nimeni la intrebare. Daca veti fii curiosi, o sa urmariti intrebarea:]. Repet: Ce varsta credeti ca am?:] Sincer!

13 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

12 sau 13 laughing

| Ingerash a răspuns:

Ai 13 ani

| deea98 explică:

De unde stiti ca acel 98 vine de la anul nasterii?big grin

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ai 13 ani.

| Kqzu97 a răspuns:

Deea98 thinking Pai cred ca 12-13

| asdfghjklș a răspuns:

| AddaBăă a răspuns:

12 ani

| BiancaW a răspuns:

Nu stiu cum sa iti zic, dar ai anul nasterii in username deci toate lumea isi va da seama cati ani ai facand un simplu calcul.hee hee

| jbAndreutza a răspuns:

8, 10, 12, 13, 16 cred...big grin am nimerit?

| 2Fast4You a răspuns:

Numarul 98 din numele tau ma tenteaza sa spun 12 tongue.

| Skyring a răspuns:

Da, m-as fi legat si eu de treaba cu 98. e cel mai probabil sa ne luam dupa asta. plus ca ai mentionat intr-un coment de la o alta intrebare de a ta faptul ca esti la o varsta frageda.

| xCottonCandy a răspuns:

11-12 ani?

| AnDrEyUzA_5388 a răspuns:

Pai...pai...cam 30 de ani? ba nu cred ca mai putin 29, 28
sau...mai mult de 30 de ani? 31, 32?