| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca-mi veti raspunde(sincer), totusi, pun aceasta intrebare: Este cineva din Ploiesti cu varsta de peste 30 ani?(pura curiozitate)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se pierde prima dragoste si in ce fel o cautam disperati.Ai suferit mult probabil.Ai grija ca in momentul regasirii s-ar putea sa nu mai corespunda cu cea ce stiai.Succes.

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Ca doar nu sunt toti locuitorii Ploiesului sub 30 de ani?!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga "gabriela", intrebam pentru ca ...as dori sa nu ma simt in plus pe acest site, nu neaparat din Ploiesti(doream sa stiu daca este cineva pe nume Ciprian)Dar asta ar fi alta "poveste" Kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream la varsta si mai ales daca exista cineva cu acest nume(Ciprian) Este un fost coleg din facultate de care nu reusesc in ruptul capului sa dau.