| Seoulistic a întrebat:

Hey! Am o intrebare in legatura cu eBay ( pentru cine a comandat sau...se pricepe ) ...Care e sistemul de plata? ( gen: dau comanda si vine la posta, eu trebuie sa platesc banii si expeditorul ii va primi? ). Si cat timp dureaza pana primesc produsul? Sper sa nu fie o vrajeala totala..chiar am pus ochii pe multe lucruri de acolo..

1 răspuns:
| ManiacuAMD a răspuns:

Dai banii la posta atunci cand ajunge produsul. totul se rezolva in 2-4 zile. Funda?