| Girlzzz a întrebat:

Heyy! Buna Feteloor si Baieti.big grin.Ce parere aveti despre "Bravo girl"? big grinbig grin

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Destul de interesanta revista, dar sunt si multe articole care nu ma prea fastcineaza, chestiile alea de remedi naturale, si leacuri pentru frumusete chatterbox. Infine, prefer Bravo, decat Bravo girl big grin.

| katherinne a răspuns:

Ar fi mai interesanta daca ar pune niste artiole noi, de ceva vreme sunt cam tot aceleasi.Eu prefer Cool Girl.E mult mai draguta.

| Raawr a răspuns:

E o revistă drăguță pentru fete.
Te informează cu știrile noi, jocuri, ce se poartă, postere. întodeauna o cumpăr, costa 2 lei și se găsește la chioșcuri.

| MădălinaDaniela20 a răspuns:

E o revista destul de frumoshappy dar sunt chestii plictisitoare care le gasesti in orice alta revista.Este okbig grin