| JustKiddingBitch a întrebat:

Hey! Am o intrebare urgenta. Ce e mai bun pentru epilat? Nu-mi recomandati ceara ca am numai 12 ani happy am un epilator braun dar cand ma epilez ma doare.Lama de ras stiu ca ingroasa firul de par si il face mai lung. Poate stiti alta modalitate mai buna happy Fundaaa

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Crema depilatoare miroase ingrozitor si nici nu iti ia chiar toate firele de par, eu am incercat mai multe marci si nu m-au ajutat. Incearca sa te faci cu aparatul de la Braun o sa te doara la inceput dar apoi te obisnuiesti si nu o sa mai simti durerea. Si in felul acesta nu o sa iti creasca parul atat de des si repede. Succes!

5 răspunsuri:
| biαηcα a răspuns:

Incearca o crema de epilatbig grin

| ellizza a răspuns:

Crema depilatoare, scumpo

| bagolyiris a răspuns:

Crema de ras veet

| bagolyiris a răspuns:

Crema de depilat scuze

| JustKiddingBitch explică:

Am incercat crema depilatoare dar fac repede alergie sad