| Rozalinda45 a întrebat:

Hey! Am o nelamurire. Un baiat de care imi place mi-a spus ca ma place si el, dar dupa doua zile a spus ca a simtit ceva pentru mine dar acum nu maj simte. 4 zile m-a evitat,iar dupa mi-a scris,m-a invitat in oras, dar a doua zi mi-a spus ca se simte rau. Faza e ca dimineata s-a intalnit cu prieteni de a-i lui. Dupa 2 zile mi-a scris din nou si se comporta ca si cum mai simte ceva pentru mine. Puteti sa imi spuneti ce sa cred? Ii mai place sau nu de mine?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E un băiat capricios. Ar fi bine să-i arăți că ești mai matură, și nu ești dispusă să-i faci mereu pe plac. Când îți mai propune ceva, spune-i că ai alte activități de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-ai placut niciodata, nici macar nu-l tentezi pentru ca nu l-ai lasat sa te obtina.