| Violetddm18 a întrebat:

Hey.am o prietena si vreau sa o aju t sa se impace cu iubitul eii.de cand s-au certat nu mai ee asa dde haioasa.pareri va rogggg.dau funda(s-a certat cu el dintr-o prostie i-a spus ca vrea o pauza mica fiindca nu era intr-o faza buna dar el a inteles ca nu il mai iubeste)

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Fata trebuie sa mearga sa vorbeasca cu el. Sa ii spuna ca regreta sincer ca l-a suparat si ca propunerea ei nu a fost foarte inspirata. Sa ii faca baiatului si o declarative frumoasa, iar daca el o accepta sa il sarute cat poate ea de frumos.
Ai putea sa o ajuti spunandu-i baiatului (inainte de cele de mai sus, si numai cu acorddul fetei) ca ea tine foarte mult la el si ar vrea sa se impace.
Miscati-va repede, timpul este esential aici!