| Claudia_4756 a întrebat:

Hey...am o problema de mai multa vreme.nustiu de ce de o vreme trimit la toata lista de prieteni de pe fb mesaje(fara sa stiu) in care zice cv de genu "you look..."si in continuare da un link si pun si pe peretele tuturor.Cred ca este de la aplicatia My top profile viewers.Nu stie careva cum sa o dezactivez si cum sa nu mai trimit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un virus. straight face si mie mi s.a intamplat. a disparut singur la un moment dat. laughing.