| Fe_Petrus_1981 a întrebat:

Care stie,cum pot opri notificarile de mesaje alerta de la astea cu vremea? Ma dispera, imi tot trimit mesaje si daca afara e vreme buna, am un J6, am obs ca nu pot face nimic, ca e setat din fabrica sa nu dezactivez alertele.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mama parca îmi pare bine ca ăștia nu au pus pe versiunile mai joase de android de asta ma tem să-mi iau telefon mai bun ca știu ca nu le poți dezactiva laughing cică merge sa le ascunzi da acum depinde de telefon.

| Lauramee a răspuns:

Https://b365.ro/......va-424806/

uite aici, daca te referi la acestea

| Fe_Petrus_1981 explică (pentru Lauramee):

Pe j6 nu este asa ceva, doar la setari mesaje am vazut alerte, dar nu se pot dezactiva, ca e din fabrica.

| Lauramee a răspuns (pentru Fe_Petrus_1981):

Trebuie sa fie undeva si pentru acel telefon

| Fe_Petrus_1981 explică (pentru Lauramee):

Am rezolvat.

| Lauramee a răspuns (pentru Fe_Petrus_1981):

Bravo