| ViperSniper a întrebat:

Hey.
am o problema.
saptamana aceasta stiti este ultima de scoala eu am luat cu o saptamana inainte pentru ca sunt cls a8a..si ca orce elev trebuia sa ma inscriu la evaluare nationala iar eu joia si vinerea trecuta n-am fost tot ce am facut am semnat miercurea trecuta cv ca vr sa ma inscriu la evaulare..acuma daca nu m-am inscris este posibil sa nu dau evaluare si daca nu o pot da acu pana cand trebuie sa astept.

Răspuns Câştigător
| Stresanta a răspuns:

Trebuie sa te duc la dirig si sa ii spui ca nu ai facut cererea, nu te ingrijora o sa se rezolve, dar spune-i! Bafta la examen, am si eu big grin!

1 răspuns:
| ayosmdk a răspuns:

Eu nu am semnat nimic. Pur si simplu i-am dat dirigului o copie dupa certificatul de nastere si mi-a spus ca a depus dosarele.
Atat.