| lavynya18 a întrebat:

mi-am facut vinerea trecuta un card la bt, si ma intreb oare cat trebuie sa astept pana o sa il primesc?

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Ar fi trebuit deja sa primesti sms de confirmare, incearca sa te duci si sa intrebi s ar putea sa fie gata, eu chiar azi am fost sa mi iaau cardul de la banca desi era facut de vreo 4 zile, si a durat numai 3 sa iasatongue la Tiriac

| lavynya18 explică (pentru grgdlk):

Ete na eu l-am facut la banca transilvania, si am mai intrebat si am mai intrebat pe cineva si a spus ca vreo 2 saptamani

| grgdlk a răspuns (pentru lavynya18):

Du te direct la banca acolo primesti cel mai sigur raspuns, nu ti au zis in cat timp iese atunci cand ai fost sa l faci?

| lavynya18 explică (pentru grgdlk):

Nu nu au spus, au spus doar sa atept un sms de confirmare dar nu l-am primit inca si e de o saptamana imediat

7 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

O luna

| MaddieGirl10 a răspuns:

Eu a trebuit sa astepti cam o saptamana si cateva zile laughing dar te poti duce la sucursala respectiva si o poti intreba pe doamne de la caserie pentru ca s-ar putea sa-l fi primit big grin nu strica sa te duci sa intrebiwinking

| MaddieGirl10 a răspuns:

Astept *
doamna*
scuze pentru greseli din repezeala blushing

| patriciaorsova a răspuns:

O zi doua