| myamarymya a întrebat:

Buna am o problema deci eu plac un baiat si am impresia ca si el ma place. ei bine intr-o seara m-am culcat si am visat cum el ma saruta dar am simtit sarutul... o prietena mi-a zis ca cica sau conectat visele de acea am simtit sarutul laughing si a doua seara am visat ca ma lua in brate laughing

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

laughing Am visat si eu asta acum o luna desi nu imi placea deloc respectivul baiat. Si nu s-a intamplat nimic, visele astea au aparut pentru ca te gandesti la asta, pentru ca vrei, in nici un caz pentru ca s'au conectat..bla...bla...bla