| AlexaPitika a întrebat:

Hey. Am si eu nevoie de cineva sa ma inscrie la oriflame puppy dog eyes. Sunt din Bucuresti zona crangasi daca ajuta pe cineva happy. Multumesc anticipat p.s nu doresc avon.

Răspuns Câştigător
| AdelaSchiman a răspuns:

Bună! Suna-ma si te inscriu cat ai clipi.Nr meu este 0753986532. Adela

7 răspunsuri:
| AdelaSchiman a răspuns:

Buna Alexa. Eu te pot inscrie imediat, insa pentru asta e nevoie sa vb. Nr meu este 0753986532. Daca nu ai minute ma gasesti pe facebook ssub numele de Adela Schiman. Astept sa vb.

| AdelaSchiman a răspuns:

Te pot inscrie eu. pentru asta ar fi nevoie de datele tale.

| AdelaSchiman a răspuns:

Trimite-mi un email la adela.schiman@yahoo.com cu numele complet si nr de telefon. Pe curand!

| AdelaSchiman a răspuns:

Scuze pentru atatea raspunsuri Ș))) Insa mie nu imi aparea ca s-ar fi trimis raspunsul de aceea laughing

| AlexaPitika explică (pentru AdelaSchiman):

Nu'i nimic laughing stai linistita :p vb pe facebook :*

| AdelaSchiman a răspuns (pentru AlexaPitika):

Ai reusit sa ma gasesti pe facebook? Iata-ma aici :P https://www.facebook.com/aya.serescu

| AlexaPitika explică:

Chiar nu poate nimeni puppy dog eyes