| Fallen96 a întrebat:

Salutări, numele meu este Mădălin, locuiesc în Bucureşti ( Sector 6 - Zona Crângaşi - Militari - Giuleşti ) şi am vârsta de aproape 17 ani, doresc un job de vară ca distribuitor de pliante, aş dori dacă ştie cineva un astfel de job să-mi răspundă deoarece chiar aş avea nevoie, m-am săturat să-mi pierd veriile stând acasă.

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Eu platesc fetele care impart cu vreo 7, 8 lei pe ora. Cam astia sunt banii peste tot. In cazul meu pentru nu am o firma mare ele lucreaza doar 3, 4 ore pentru ca nu le dau foarte multe pliante. Indiferent nu se castiga prea bine din asta...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Kaufland cauta distribuitor de pliante. Poti merge sa intrebi si la real, Metro, etc.

| Fallen96 explică:

Valentino52, deoarece am văzut în răspunsul dat de tine, cuvântul „ Plătesc " aş dori să ştiu dacă ai nevoie şi de băieti, am un simţ al responsabilităţii destul de dezvoltat, te aştept cu-n mesaj dacă ai timp şi locuri.