| Vectra1 a întrebat:

M am certat cu cel mai bun prieten pentru ca el s-a suparat pe. mine ca m am dus cu un alt prieten in oras ( l am intrebat si.pe el daca vrea sa mearga si a zis ca nu vine ) De o luna nu am mai vorbit iar el vrea sa imi cer scuze, dar nu am de ce. Ce sa fac,

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Daca simti ca ti-e mai bine cu el alaturi de tine, eu zic sa lasi orgoliul de o parte si sa ii ceri scuze ( chiar daca nu ai pentru ce ) ..Prietenii zic eu ca sunt foarte importanti in viata si cred ca o cearta de asta mica nu ar trebui sa va afecteze in vreun fel... Succes si sper sa va intelegeti cat mai bine in viitor! happy

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Aici intervine orgoliul fiecaruia...cel mai bine ar fi sa va impacati si sa va recunoasteti amandoi vina.