| maria_3012 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat florin care la inceput parea sa fie interesat si mi-a propus sa ma culc cu el eu fiind virgina. l-am refuzat de multe ori pana cand m-a convins. dupa aceea seara el nu ma mai cautat. merita sa-l mai iubesc? pentru ca inca al ador!

Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

Nu merita crede-ma...te-a vrut doar pentru un trofeu. sa se simta mandru ca ai fost pentru prima data a lui.Asa sunt baietii, totusi cauta-l tu pe el si zi vreo doua insa daca sti ca era agresiv nu o face.pentru orice situatie i-ati o prietena cu tine sa nu incerce baiatul cevalaughing

3 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Mi-e mila de tine.

| ρμshтǿªιkaaa a răspuns:

Bai ce pot spune asta a fost o mare greseala nu merita daca stii ca nu te mai iubeste crede-ma am trecut prin multe si, tu ar trebui sa dai uitari si sa fii indiferente ne mai auzim pupic

| DeeaAndreea24 a răspuns:

Nu merita...pare a fi genul de baiat ce isi bate joc de fete...Pentru binele tau ar trebui sa il uiti cu toate ca o sa fie greu