| dienuk a întrebat:

Sunt fte stresata cu banketu. fte stresata. ati vazut ca cer rochii si bla bla. :-s. acum` mai vreau o dieta. din aia fulger. laughing am 2 luni la dispozitie big grin. puteti sa`mi spuneti diete/exercitii. orice. sa slabesc si eu repede?big grin evident dau fundita. tongue

3 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Poti incerca ceva mai mult sport si sa tai din ciocolata si cartofi prajiti. dar nu te baga pe diete "minune" ca in afara de ulcer si nervi nu primesti altceva. Important e sa te simti bine si pana la urma daca esti cu colegii tai, ei stiu deja cum arati, nu trebuie sa fii nu stiu cumthinking

| axelmatei a răspuns:

Alearga si mananca fructe si legume dar cu moderatie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2 luni poti sa slabesti 10 kg laughing Cum am facut eu si n`am tinut diete fulgerPur si simplu mancam mai putin de 3 ori pe zi si mancare sanatoasa.Adica lactate, apa multa, gratar, supe, etc yawn. Si mai usor cu dulciurilebig grin Si succes si mie rolling eyeslaughing