| pufuletziiiiiii a întrebat:

Hey! am si eu un fel de problema...ideea e ca trebuie sa merg sambata la o vecina la majorat, nu suntem prea apropiate si imi vine aiurea sa merg si cu prietenu, ai nostri sunt prieteni de familie si trebuie sa merg...si cu cei invitati nu prea sunt in relatii asa de prietenie. un sfat ceva? voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Deea :x a răspuns:

Eu, daca as fi in locul tau, l-as lua si pe el, decat sa ma simt naspa pe acolo si sa stau singura.