| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni. Peste 3 zile trebuie sa merg la un majorat la o prietena si nu stiu cum sa mai slabesc putin sa arat mai bine in rochita aproximatin 2-3 kilograme aveti un sfat? Si cum sa scap de cosurile de pe spate ca rochita e cu spatele gol?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu vrei în trei zile minuni!
Mergi pe o ținută lejeră, nu merge să-ți etalezi nici "grăsimea" și nici coșurile.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| iubesc a răspuns (pentru Legiuitoarea):

In ce consta tinuta aia lejera?

| Pumpkin a răspuns:

Nu poti sa slabesti ata de mult in asa de putin timp. Daca rochia e de vina atunci schimb-o, nu te schimba pe tine ca sa-ti vina rochia, e absurd.