| tweety_8071 a întrebat:

Heyhappy. am un profesor care ma scoate din minti! ma tachineaza zilnic si face misto de mine zice ca am buze tuguiate, ba ma ciufuleste, ba se leaga de unu cu care crede el ca sunt si mereu daca vorbesc cu vreaun coleg (baiat)ma asculta si il cearta ca si cum ar fi gelos.nu este ora in care sa nu aiba ceva de comentat la adresa mea.am crezut ca face asta ca sa merg la meditatii si merg acum dar tot nu inceteaza.in particular vorbeste foarte frumos cu mine mi-a zis ca zambesc frumos si ca am ochi frumosi... oare ce are cu mine? un coleg a zis ca ma place dar nu cred deoarece este un om serios casatorit si cu familie... oare ce are cu mine?

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai totusi e barbat si asta spune multe...normal ca atunci cand vede o fata frumoasa, care arata bine il tenteaza, dar oricum asa ceva nu se face, un dascal trebuie sa indrume elevii spre bine nu sa se ia de ei si sa bata diferite apropouri, ehh sa stii ca aparentele insala, crezi ca daca e om serios casatorit, crezi ca nu l-ar tenta?hee hee, ai grija sa nu se ajunga cine stie unde, ai grija de tine!

| Ramonaaaa a răspuns:

Este totusi un barbathappyNu'l baga in seama...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si daca e om casatorit crezi ca nu-i arde sa si-o traga cu una tanara, mai ales ca nu-i nevasta.sa?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu te gandi la prostii probabil proful te simpatizeaza si ii place sa te tachineze.

| juniper a răspuns:

Il excita, daca esti frumoasa, normal ca e gelos pe baietii care vorbesc cu tine.

| JeSa a răspuns:

Buna!, nu te gandi departe, posibil nu are inca copilul său, e ceva firesc sa fie dragastos cu elevii sai, vb. la mod didactic!, Pa, pa!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Doamne nu cumva o fi vreun afemeiat am si eu unu de se ia asa de fete se leaga de fundurile lor laughing de genu
Dar nu i-ai zis domn profesor de ce va luati de buzele mele nu i-ai zis? frustrated

| bluesky a răspuns:

Si eu am patit aproape asa cum un profesor cand eram in clasa a-6-a si era casatorit.Atata ma stresa sia tata m-am rugat s aplece si Dumnezeu m-a ascultat si in semestrul 2 a plecat de la scoala!
Eu cred ca te place, adica te simpatizeaza poate ca ar vrea sa aiba o aventura cu tine, stiu si eu asa sunt unii mai perversi. Imi pare tare rau de tine stiu cum e, e incomod, stresant, rusinos si cred ca atuncic and mergi la ora al el e ca si cum ai merge la spanzuratoare laughing E naspa...si la meditatii ai mare grija, unde esti doar tu cu el.
Vorbeste cu parintii tai si mergeti impreuna la director, e cel mai bine.Si nu uita, Dumnezeu te poate ajuta!

| Paris a răspuns:

O fi vreun turbat psihopat care vrea sa te violeze laughing))) Mai sunt cretini din astia care n-au ce face, stai linistita, daca lucrurile se irnautatesc trebuie sa vorbesti cu cineva. Tin minte ca la gradinita cand eram, acum mult timp, aveam un prof de engleza care ne lua pe noi, fetitele, sa stam la el pe genunchi ca sa ne pipaie. Si pana la urma a fost dat afara, happy

| IQOnly a răspuns:

In primul rand omul acela nu se poate numi profesor! Si crede-ma ca nimeni nu poate ghici ce-i in cutia aia pe care o numeste cap! Doar tu il cunosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai dar si eu am asa ceva in scoala, crede-ma cat de serios ar fi, oricine este tentat sa faca chestia asta, greseala a fost a ta ca iai acordat atentie la inceput, de ak incolo dai peste nas, cand zice ceva domn profesor dar ce nu mai eu.chestii deste,, daca deja a inceput cred ca nu te vei scapa prea curand de el. oricum nu are ce sa se intample dk nu-i acorzi atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-l la diriginte, la parinti sau poate chiar la director! Asta nu-i de gulma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i dirigintei, directorului sau ma rog cuiva.Asta poate fi un afemeiat. Aparentele insala. Poate acel profesor casatorit are o alta fata decat stiti voi. Spunele, caci nu e de gluma cu el.Bafta!

| Al3ka a răspuns:

Buna :X sa stii ca si eu am un profesor la fel de nu am cuv vum sa ii zic... dar nu il bag in seama de multe ori m`am si luat ce el la cearta laughing pentru ca pur si simplu nu il mai suport :d nu-l baga in seama sau spune-i directorului/directoarei tongue, ai si tu grija ce faci love struck pup big grin