| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey! Am un telefon Nokia C3 si am cablu de date.Ca sa descarc dupa tel ic pc si invers folosesc programul Nokia Ovi Suite.Cum pot sa trimit video din pc pe tel?

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Simplu, faci copy-paste pe card. Dupa ce conectezi telefonul la PC, deschizi "My Computer" si vezi ca acolo gasesti Nokia C3, il deschizi si de acolo te descurci singur. Bafta!

| LastNight1324235436 explică (pentru viktorxxx):

Nu merge...am incercat

| viktorxxx a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Atunci scoate cardul si pune-l intr-un cititor de carduri si gata

| GummyBear05 a răspuns:

Dai click dreapta pe video la send to apoi dai la numele cardului tau. Eu asa procedez.