| Th3eo a întrebat:

Hey! Anul acesta am trecut în clasa a 9 a şi sunt foarte nerăbdătoare să mă duc la şcoala, să îmi cunosc noii colegi şi profesori. Aş vrea să ştiu dacă cei de clasa a 9 a sunt în aceeaşi situaţie ca şi mine.

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Da debea asteptlove struck

| BBAlyss a răspuns:

Si eu sunt la fel.Cu cativa dintre viitori colegi am vorbit deja pe fb.O sa fie destul de ciudat deoarece la mine in clasa sunt 25 de fete si doar 5 baieti.Intr-un fel imi este teama deoarece este cel mai bun liceu din orasul meu,deci fitele nu lipsesc,dar eu vreau si o sa incerc sa ma inteleg bine cu toata lumea, sa imi fac cat mai multi prieteni, si sa ma bucur din plin de liceu

| cristy50 a răspuns:

Ceva de genulaughing)) eu nu prea sunt curios dar na am ceva curiozitate in mine si oricum o sa ma mut la mecanica cu un coleg din cls a 8 pentru ca suntem ca fratii cretini pana la moartelaughing))

| Kerryn a răspuns:

Sunt in aceias situatie, si chiar multi big grin
De fapt mai apar si emotii, stiind de examenele pe care vom fi nevoiti sa le dam la sfirsitul anului scolar; s.

| Andreasgr a răspuns:

Salut! Nu cred ca toti, desi incep o noua etapa -liceul-. Niciunui copil nu-i place cand incepe scoala, dar poate in aceasta situatie s-ar putea sa fie mai multi nerabdatori. Si apoi veti avea balul bobocilor! happy