| Dydydodo a întrebat:

Hey! Anul acesta scolar m-am mutat la o alta scoala. Am probleme cu o colega, pur si simplu nu ma suporta eu nu i-am facut nimic ba din contra eu in ciuda a tot ce le-a zis fetelor de la mine din clasa eu tot ma comport frumos cu ea fiindca asa sunt eu, dar pur si simplu nu stiu ce are cu mine fata asta, Si daca are cv cu mine sa tina pentru ea, dar ea nu face asa ii indepaarteaza pe toti de mine si nu vreau sa raman fara prieteni. Puteti sa imi spuneti cum sa ii arat fetei astea ca nu este mai presus de cat nimeni de pe pamantul asta?

Răspuns Câştigător
| Laura112000 a răspuns:

Pai arata`i ca nutsi pasa.Du-te la ea si intreab`o ce are cu tine. Prima data sa se uite la ea si dupa sa zica si despre altii. Poate ii este ciuda pe tine ca esti mai buna decat ea sau cine stiethinking Barfa este reclama gratuita nu uitawinking. Cel mai bine ar fi sa vb cu ea.