| Face2face a întrebat:

Hey. Anul asta sunt boboc :X big grin la turism si alimentatie si mai sunt cateva saptamani, dar am emotii asa ca va intreb pe voi. La ce sa ma astept in clasa a 9 a? Cum e sa fi boboc? Cum e viata de licean? Pup

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Pai, dupa cum am mai spus la un moment dat aici, poate sa fie ori de bine, in sensul ca o sa ai multi prieteni si o sa fi popular/a, ori de rau, in sensul ca nu o sa te prea integrezi si o sa fi cam singur/a. Sau poate o cale de mijloc, gen sa ai cativa prieteni si sa nu fi nici cel mai popular, dar nici singuratic. Dar asta depinde de tine, de tipul de persoane cu care nimeresti in clasa, de cum te comporti intr-un colectiv, etc. Oricum, sper sa ai experiente placute in noua ta clasawinking.

| Яùxsi a răspuns:

Buna. Si eu sunt boboacahee hee tot la turism si alimentatie big grin si eu astept sa vad cum e. laughing

| DeeaPytyka a răspuns:

La ce liceu esti?