| Ana3553783 a întrebat:

Hey, aș avea și eu o întrebare. As vrea sa îmi fac un tatuaj cu o ancora. Cât costa aproximativ? O sa doară? Cât o sa dureze? In ce loc îmi recomandați sa fac primul tatuaj? Menționez ca vreau ca ancora sa fie simpla și mică, in jur de un centimetru jumate maxim doi.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Momentan poti sa-ti faci tatuajul cu o carioca, pentru ca-i ilegal sa se faca tatuaje sub varsta de 18 ani.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca zici ca o sa fie simpla si mica de doi cm... Aprox 500 ( poate mai puțin, poate mai mult acum depinde de cel care il face ). De loc nu stiu ce sa zic, depinde de tine daca vrei sa se vada, nu vrei sa se vadă. Pentru început iti recomand să iti faci ceva mic si într-un loc unde sa nu doară asa tare nu ca mine laughing care m-am băgat direct si mi-am tatuat bratul drept tot ( dacă stai si ma vezi din partea dreapta am tatuajul de la umăr pana la cot ). De durat pot sa îți spun clar ca daca e ceva mic si simplu într-o zi esti gata ( 2 ore aproximativ )