| Notperfect4you a întrebat:

Hey happy.As dori sa stiu daca si voi aveti aceeasi problema legata de poza de profil de pe facebook.Incerc sa imi pun o poza de pe perete la profil,dar sa ramana comentariile si like. urile respectiv dar nu vrea deloc sa mearga. Cand o pun imi apare ca si cum atunci mi-am pus.o,fara comm,fara nimic. Si pentru ca nu a functionat asa am incercat sa o incarc din nou si sa o sterg, sa apara doar in patratelul ala mic, fara sa poti sa dai click pe ea ...si asa poza apare la fotografiile de perete.Si acum nu imi apare nici o poza.asa ca mi-am dezactivat facebook.ul pana remediez problema. Astept raspunsuri repede, dau funda btw laughing big grin.

1 răspuns:
| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Daca ai avut-o in albume si ai avut commenturi la ea nu poti sa o pui la avatar si sa iti ramana si commenturile pentru ca e ca si cum ai pune o noua poza de profil. deci e cam imposibil. reactiveazati facebookul si refa toate commenturile numai asa o sa mearga big grin :p