| Notperfect4you a întrebat:

Hey.As dori sa stiu daca si voi aveti aceeasi problema legata de poza de profil de pe facebook.Incerc sa imi pun o poza de pe perete la profil,dar sa ramana comentariile si like. urile respectiv dar nu vrea deloc sa mearga. Cand o pun imi apare ca si cum atunci mi-am pus.o,fara comm, fara nimic. Si pentru ca nu a functionat asa am incercat sa o incarc din nou si sa o sterg, sa apara doar in patratelul ala mic, fara sa poti sa dai click pe ea ...si asa poza apare la fotografiile de perete.Si acum nu imi apare nici o poza.asa ca mi-am dezactivat facebook.ul pana remediez problema. Astept raspunsuri repede, dau funda btw.

5 răspunsuri:
| Skat3r a răspuns:

Buun deci fii Atent/a.Dai click pe poza care vrei tu sa ti-o pui la Profiltongue. Apoi jos la poza scrie optiuni Dai click la optiuni Acolo o sa iti apara mai multe chestii.De ex: Adauga locatia, Modifica data...Tu dai la Adauga ca fotografie de profil. Apoi astepti. Sii o sa iti apara cu tot cu like si com!love struck:*:*:

| Notperfect4you explică (pentru Skat3r):

Asa am dat, si imi apare fara like.uri sad!

| Skat3r a răspuns (pentru Notperfect4you):

Doamnee dar nu are cum...laughing). S-ar putea sa nu faci bine...Dar ai like si com la acea poza?

| Notperfect4you explică (pentru Skat3r):

Da,pai asta e fazabig grin, ca vreau sa imi ramana cu tot cu alea.Si inainte mergea happy. Dadeam pe "seteaza ca fotografie de profil " si nu mai imi aparea ca acum sa decupez poza. Faza e ca am ajuns si eu la concluzia ca nu merge..si asa nu mai merg o gramada de chestii pe facebook.ul asta.

| Skat3r a răspuns (pentru Notperfect4you):

Hmmm. nu stiu cee sa zic..acumm si Mie imi aparee toot asa.crying