| Skins97 a întrebat:

Hey as vrea sa invat sa ma dau pe skateboard, asta incluzand si trucuri etc. Imi puteti spune care ar fi marimea si greutatea ideala pentru incepatori? Daca ajuta: am 17 ani, 58 kg si inaltimea de aproximativ 1, 70.
Eventual daca imi puteti spune care skateboard este mai bun de pe www.amazon.de pana in 40 de euro daca e posibil. Am pus pagina din Germania pentru ca sunt pe aici cam 3 saptamani si o sa imi ia bunicu' probabil de acolo. Am cautat prin magazine cele mai multe aveau doar waveboarduri si unde am gasit skateboard pretul era cam de 80-90 de euro si nu prea sunt parintii si bunicii de acord sa dea asa de mult.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sigur vrei sa te apuci de asta? https://www.youtube.com/watch?v=WHRkypxHq60

| Pinguuuin a răspuns:

Eu zic sa te faci fotomodel big grin laughing