| sεcяεт a întrebat:

Hey! As vrea sa va rog sa ma ajutati cu ceva. Sunt adoptata, am fost parasita de mama biologica in fata unei biserici acum 14 ani jumatate, si tot atunci familie mea adoptiva m-a luat in grija. Desi imi iubesc familia, imi doresc cu ardoare sa imi cunosc adevarata mama. Va rog, daca are cineva idee despre cum as putea ajunge la ea sa ma ajute. Va multumesc din suflet!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In certificatul de nastere pune numele ei, in caz ca nu-l ai trebuie sa mergi la spitalul unde te-ai nascut sau la primaria orasului tau apoi cand ii afli numele politia iti poate facilita o adresa unde locuieste.

| sεcяεт explică:

Sarmaluta, sper ca iti dai seama ce dureros este pentru mine ca propria mama nu m-a dorit! Dar as vrea sa aflu motivul pentru care m-a abandonat, nimic mai mult. Si, Spetsnaz, am fost gasita la numai o zi de la nastere, si certificatul meu de nastere are pe el numele parintilor adoptivi. Nu cred ca exista o persoana care sa stie cu adevarat cine este familia mea biologica. Este un caz dificil! Dar oricum, va multumesc celor care imi simtiti durerea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a abandonat, crezi ca acum ar fi fericita sa te vadă?

| LukaVocaloid a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu spune asta probabil a abandonato din cauza unor probleme cine stie si chiar daca a abandonato pentru ca nu a vruto crei ca nu o doare faptul acesta or fii trecut 14 ani dar probabil inca mai regreta ca poate trece pe strada pe langa ea si nici macar nu stie cine e

| anonim_4396 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Cine știe ce motiv a avut straight face... Sper sa o găsească pe mama ei!