| LysaLysa a întrebat:

Am o intrebare...

Eu am mai nou Yahoo Messenger 10, dar nu-mi place si il vreau pe cel vechi inapoi ( Yahoo Messenger 9)! Cum procedez pentru a-l recapata? Adica stiu ca trebuie sa-l dezinstalez si sa-l downloadez pe celalalt, dar in folderele cu YM 10 exista un folder care nu merge dezinstalat sau nici macar sters. Ce ar trebui sa fac?

MULTUMESC ANTICIPAT! happy

happy FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Vezi daca nu este virusat, adica scaneaza-l cu un antivirus si daca este muta-l in carantina. Daca e acolo nu mai conteaza si poti sa iti instalezi YM 9. Daca nu, downloadeaza de pe www.filehippo.com un program de dezintalat, gen Revo Uninstaller si acolo setezi sa caute toate folderele posibile si nu are cum sa nu mearga. Sper ca te-am ajutat!