| melania123 a întrebat:

Hey....astea fetele astea sau baietii astia cum dracu fac asa de multe like-uri pe facebook.eu cele mai multe like-uri le am a poza de profil si alea fiind de 48 de like-uri si una sunt frumoasa in poze dar nu primesc like-uri crying

3 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Sunt populari, au multi prieteni, sunt cunoscuti. Sau, o alta varianta ar fi vestitul "cersit" de like-uri.

| bogdan133 a răspuns:

Fetito' nu stiu cati ani ai, dar cred ca exista probleme mai mari decat niste rahaturi [scuza expresia] de like-uri, ati devenit obsedati de Facebook, si de like-uri. Pacat, ca acum lumea sta mai mult pe facebook decat pe afara!

| melania123 explică (pentru bogdan133):

Fetito sa ii zici lu mata! OK?