| costinvlad a întrebat:

Ce înseamnă semnul ala de ras? la poze? Primesc reacția asta adică unde dai Like dar îmi da? Reacție la poza nu comm sau msg. Ms frumos. Îmi da și fetele asta.

1 răspuns:
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Acelea sunt noile reactii de la Facebook, se dau in loc de like, daca ti se pare amuzanta poza dai direct "haha", daca ti se pare trista dai "sad", asta este rolul lor, nu sunt emoji sau stickere, daca la asta te referi. Le-au adaugat ca sa nu mai comentezi si sa dai direct reactie laughing