| dariutza12 a întrebat:

Hey
Azi am dat un test la mate si nu cred ca am facut prea bine(cred ca am luat 7 sau8).Eu sunt elevă în clasa a 6a si am note de 10 si 9.In clasa a 5 a am fost la multe olimpiade printre care și cea de matematică. Intrebarea mea este big grinacaprofu m-a luat de elevă foarte buna si daca data trecuta cand am dat test (eu am luat 10 si la altora nu le-a trecut nota adica cei cu note de la 8 in jos) mie îmi va trece nota pentru ca nu cred ca e tocmai corect

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Dariuta, tu stii ca trebuie să fii responsabila pentru greșelile tale; are vreun rost sa intrebi ce este corect si ce nu este? Nu ai de unde sti reactia profului, dar te-as ruga sa te straduiesti mai mult si sa te mentii cu acele note mari fiindcă e in avantajul tau. Gandeste-te la viitorul tau; tu esti un om valoros, deci ramai asa, orice s-ar întâmpla in jurul tau! Numai bine!

| dariutza12 explică (pentru Caro34):

Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: