| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU! Sunt in clasa a 11a, sunt o eleva buna, am avut media 9, 73 semestrul trecut si vreau sa fac o cariera din matematica si informatica. Am o relatie foarte buna cu parintii mei, insa nu le-am zis de un 8 la mate de sapt trecuta. Azi mama s-a dus la liceu si cred ca a aflat de nota la matematica. Nu stiu ce sa fac si cum sa reactionez cand va veni acasa. Help!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar un 8 ce spanac

| Gonrax a răspuns:

Și te plângi pentru 8?

| ShaOfHatred a răspuns:

AAAAAA,HA HA... 8 ii nota mare.Un opt nu o sa-ti strice media. Stai chill.

| NellieLovett a răspuns:

8 nu este o nota rea.Adica la noi in clasa sunt note de 1, 70 la mate.Si apropo, si eu vreau sa fac o cariera mate-info peste vreo 6 aniwinking

| Charolline a răspuns:

Nu cred ca un parinte ii poate reprosa ceva unui copil pentru o nota de 8, si mai ales la matematica..refuz sa cred acest lucru!