| anonim_4396 a întrebat:

Hey, baieti. Ce va place cel mai mult la o fata? Dar voi, fetelor... ce va place cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Cel mai important la un baiat este sa fie ingrijit si educat!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atitudinea conteazasmug

| Rayyy a răspuns:

Pe mine ma atrag baietii cu parul cret laughing

| Cσσкiє a răspuns:

Eu sunt fată.
Ce îmi place? Îmi place un băiat respectuos, cu bun simţ, care să iubească cu adevărat o fată, nu să-şi facă relaţie ca să profite de ea.

| Flav a răspuns:

Bai, nu v-ati saturat de intrebarea asta, chiar trebuie sa semnati condica cu ea in fiecare zi?

| clauss a răspuns:

La o fata ce mi place mie, pai pentru inceput sa arate cat de cat, ingrijita, educata, sa aiba caracter si sa stie sa poarte un dialog civilizat, cu toate astea m a cucerit

| freehugs a răspuns:

M-am saturat de intrebarea asta, zilnic o vad pe site
ufff...

| myha a răspuns:

thinking Baietii placuti. Cu care sa ai ce vb:d
Si la partea fizica.thinking fundulrolling on the floor)

| andrei a răspuns:

Felul ei

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Pai mie imi plac baieti care se ingrijesc sa isi faca sprancenele, si sa aiba macar un pirsing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Educatia.Felul cum se comporta.Respectul pe care ar trebui sa il aibe pentru ceilalti.Inteligenta.Misterul.Sa fie dragut din mai multe puncte de vedere.