| arusoaieirares a întrebat:

Sunt baiat am 16 ani si m-am transferat la un liceu militar. Din cate mi-a spus tatal meu mai demult dimineata se facea inviorare la bustul gol pentru baieti indiferent ca era iarna sau vara, iar dusurile erau la comun si apa rece, mai a ramas acum ceva din astea? Daca mai stiti si alte lucruri legate de liceul militar. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vara este la bustul gol si iarna in maieu. Apa la dus este calda numai ca trebuie sa faci repede, nu ca acasă, să stai cat vrei.

| AndreeaŞtef211201 a răspuns:

In privinta dusurilor te pot asigura ca asa estewinking. Iar inviorarea la bustul gol, nu cred, se face intr-adevar, dar nu la bustul gol.

| arusoaieirares explică (pentru AndreeaŞtef211201):

Deci apa la dușuri este rece?