| Cherrysour2 a întrebat:

Hey bună, am 14 ani sunt fată și sunt o fată foarte timidă și introvertita. Vreau sa-mi fac prieteni/prietene noi deoarece eu nu prea am prieteni. Dacă vreți îmi puteți da instagramul vostru și eu o sa va dau mesaj. Vreau prieteni de vârstă de 14 sau 15 ani. Mțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| emilllyya a răspuns:

Hey. Si eu am 14 ani (fac 15 luna asta totusi) si sunt fata. Daca vrei ti-l dau pe privat. Sau mi-l dau tu pe privat si vorbim.

| Cherrysour2 explică (pentru emilllyya):

Instagramul meu este auraduret da-mi mesaj în privat. Îți voi răspundehappy Și da vreau să fim prietene happy

5 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Tu nu ai prieteni la schoală la tine acolo?

| Cherrysour2 explică (pentru LostForForever):

Nu am doar 3 online dar nu ne vedem fizic

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Instagramul meu e @iulianaa._.31. sunt fata și am 14 anihappy

| catalin1625 a răspuns:

Sigur, ia-l de aici, @tim.acim