| brunettenini a întrebat:

Hey buna cine are o idee sa nu ma mai plictisesc nu stiu ceva sa imi placa si nu sa desenez sau sa intru pe internet ca nu merge funda

Răspuns Câştigător
| Andreea2013 a răspuns:

Incearca sa stai mult in aer liber. Stai cu colegii sau prietenii, plimbate, mergi cu rolele sau bicicleta, foacate cu ceilalti copii fiferite jocuri precum pititea, alergatea pe culori...etc. Sau poti compune poezii sau scrie povesti. Vacanta este foarte frumoasa si incearca sa profiti din plin de ea. Funda? :X:X:X

2 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Nu-ti merge internetu dar esti pe TPU.
Pai ai putea sa-ti suni o prietena si sa vorbiti, ai putea iesi pe-afara, daca mereu te plictisesti inseamna ca n-ai ce face toata ziua si ca stai mereu degeaba.Gaseste o activitate care sa-ti placa, ai un strand prin zona, du-te inoata si racorestete. Poti incepe sa mergi la sala, poti sa-ti iei un animal si sa-i dai multa atentie, acum cea mai proasta parte dar trebuie sa o spun, poti sa-ti iei o slujba ceva, impartit pliante sau prosoape la piscina. Poti face orice ca sa nu te mai plictisesti, trebuie doar sa fii inventiva. Funda.

| brunettenini explică (pentru Numero1):

Ma referam ca nu merge sa ma scoata din plictiseala si daca ziceam ca nu merge internetul spuneam ca nu functioneaza pentru c nu are picioare intelegi?