| roxana205 a întrebat:

Hey buna prieteni.Am o problema cu laptopul adica mii se deschide doar ca imaginea se vede complet neagra dar dupa ce ii scot bateria mai multe orii revine la normal. stie cineva ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai CD-ul cu windows? Baga-l in writter si dai un ->Repair.
Ps. tot timpul sa-l inchizi din Start ->Shutdown.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Complet neagra fara nici un scris pe ea?
Ce sistem de operare ai?
Cum inchizi laptopul? Din buton sau din Start?
Dupa cat timp se deschide sistemul de operare? Se aude melodia aceea cand porneste sistemul de operare?
De cat timp face asa?
Da-mi cateva detalii...

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| roxana205 explică (pentru neluL):

Pai prima data se incarca si scrie Acer si dupa nu-mi mai apare windowusul, il inchid de la start dar l-am mai inchis si de la buton sau i-am mai scos si bateria cand se mai bloca. iar acum dupa ce ii scot bateria de vreo 5 ori in continu revine windwusul la normal. si face asa cam de vreo sapt

| roxana205 explică (pentru neluL):

Iti multumesc frumos happy

| neluL a răspuns (pentru roxana205):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru roxana205):

Ai CD-ul cu windows? Baga-l in writter si dai un ->Repair.
Ps. tot timpul sa-l inchizi din Start ->Shutdown.